پروژه میکامال و سارینا 2

معرفی پروژه های بزرگ تجاری در حال ساخت در جزیره کیش

پروژه میکا مال

پروژه میکامال
این فقط یک بازار نیست!
مجموعه تجاری–تفریحی میکامال در زمینی به وسعت ۳۵۰۰۰ مترمربع ، در یکی از بهترین نقاط جزیره زیبای کیش در حال احداث می باشد.
زیر بنای این مجموعه ۱۹۰۰۰۰ متر مربع و تقریبا معادل مساحت ۴۰ زمین فوتبال است! این مجموعه در هفت طبقه شامل دو طبقه پارکینگ مسقف با ظرفیت بیش از ۱۰۰۰ خودرو و پنج طبقه با کاربری تجاری و تفریحی با تعداد تقریبی ۸۰۰ واحد تجاری طراحی شده است.

 

پروژه سارینا۲

پروژه میکامال

پروژه عظیم تجاری تفریحی سارینا ۲ :
۱) موقعیت منحصربه فرد پروژه:  میدان امیر کبیر(شاهراه جزیره کیش)، روبروی بازار مروارید یک طرف مشرف به شهربازی، یک طرف میدان امیر کبیر و طرف دیگر یک بازار تجاری درحال ساخت. ملک دارای ۴بر است و موقعیت استثنایی جزیره را دارا می باشد.
۲) پروژه در زمینی به مساحت  ۲۱۰۰۰ متر مربع با کاربری کاملا تجاری با زیر بنای تقریبی۱۵۰/۰۰۰ مترمربع درحال احداث می باشد .
۳) پروژه دارای هشت طبقه می باشد، که ۲ طبقه زیر زمین شامل پارکینگ ها، انباری ها و تاسیسات بوده  و ۶ طبـــقه آن کاملا تجاری و تفریحی می باشد.
۴)برای نخستین بار در ایران و به منظور رفاه حال مراجعه کنندگان ، در طبقه همکف شمالی (امیرکبیر)ترمینال تاکسی با ظرفیت امکان ورود ۱۰۰ دستگاه تاکسی بطور همزمان پیش بینی شده است .
۵) نمای بازار سنگی- کلاسیک الهام گرفته از بناهای تاریخی ایران نظیر سی و سه پل، مسجد امام اصفهان، پل خواجو، سر در میدان حسن آباد تهران و حافظیه شیراز می باشد و بعنوان یکی از شاهکارهای معماری ایران، و بزرگترین بنای تجاری تمام سنگ دنیا می باشد.
۶)برای طبقات مختلف مجتمع کاربری های متنوعی پیش بینی شده است